"Enter"a basıp içeriğe geçin

arkadaşlık

Arkadaşlık bizi tek parça halinde tutan yapıştırıcıdır tek başımıza duramadığımızda koltuk değnekleridir aptal gibi hissettiğimizde beyinlerimiz ve baştan savma bir karmaşa olduğumuzda temizleyicilerdir. Son zamanlarda okuyorsanız soğanı ağlattığım noktaya kadar benzetmelerde aşırıya kaçma eğilimindeydim. Kahretsin yine başlıyorum tamam oyun suratımı takma zamanı arkadaşlık hayatta kalmamız için kritik öneme sahiptir ve kişisel bağlantılar olmadan, içerdiklerini ifade edemeyen boş bir kabuk gibi hissederiz. Dünyaya kim olduğumuzu ve ne kadar harika olduğumuzu göstermemiz gerekiyor ve bunu eşit derecede harika olduğunu düşündüğümüz diğer tüm insanlarla paylaşmak istiyoruz.

Ayrıca bize değil sırf onlar ne kim hakkında çok şey anlatmak anlatmak onlar kısmi Kendine yansıması ve kim Çevrende tercih çünkü sizinle ilgili değil, aynı zamanda. Yakın bir aynı zamanda görebilen ve herkesten saklayabildiğiniz acı ve neşeyi görebilen kişidir. Gerçek yalnız olduğunuzda oradadır stresli olduklarında yükü hafifletirler kaşlarını alt üst ederler ve hiç kimsenin görme ayrıcalığına sahip olmadığı tüm ekstra saçmalıklara katlanmak zorundadırlar.

Umarım etrafımızı sarmayı seçtiğimiz kendimiz gibi olmaktan çekinmediğimiz insanlardır. Gerçek şu ki en çok zaman geçirdiğimiz insanlardan birçok özellik alıyoruz. Daha önce kullanmadığınız hangi ifadeleri kullanmaya başladınız Onlarla rekabet edebilmek için hangi becerileri geliştirdiniz bakış açınızı değiştiren hangi içgörüler elde ettiniz. Son olarak yol boyunca hangi alışkanlıkları edindiniz daha iyisi için mi daha kötüsü için bazen farklı sosyal durumlar nedeniyle birlikte çalışırsınız birlikte ders alırsınız sahipsiniz veya hararetle sizinle olmaya çalışırlar.

Yine de iyi farkı tanımlayan büyük ve açık bir çizgi var ve bizim için şanslı onların olmak isteyip istemediğimizi seçiyoruz. Yaşasın! Bu kadar erken öğrenme eğiliminde olan çocukların aksine bazılarımız ergenliğe girdiğimizde bunu unutur ve insanların duygularını incitmek konusunda vicdan sahibi oluruz. Bir arkadaş sonlandırırsan kötü biri değilsin umarım aynı favori renge sahip olmadığın için değildir.