"Enter"a basıp içeriğe geçin

Etiket: gay sohbet odaları

gabile chat

Herhangi bir konuyla ilgili tartışmalar yapmak için gabile chat oluşturulur. ilişkileri başlatmak kurmak ve sürdürmek için kullanılan popüler gerçek zamanlı İnternet iletişim modlarıdır. gabile chat internette kendi oluşturdukları takma adlara sahip kişilerin hemen hemen her şeyi tartıştığı son derece popüler ve özgür alanlardır: öğretmenler Kafka sevimli çocuklar politika aşk kök kanallar. Herhangi bir organize insan toplantısı gibi olabilirler; herkesin uyması beklenen görgü kuralları vardır. Gerçek gabile chat en eski biçimi metin tabanlı çeşitliliktir. Birçok gabile chat ayrı bir ekranda açılan özel mesajlar gönderme özelliğine sahip gerçek zamanlıdır.

gabile chat insanların birbirleriyle iletişim kurmaları için metin tabanlı bir ortam olarak başladı ve o zamandan beri bilgisayar tabanlı bir dünyada sizi temsil eden üç boyutlu avatarların yanı sıra ses ve görüntüyü de içerecek şekilde genişledi. Genellikle tutulmasalar da kullanıcıların gabile chat ederken uymaları için bir kurallar listesi vardır. Özellikle çocuknda kurallar genellikle kullanıcıların saldırgan bir dil kullanmasına veya nefret postası şiddet ve diğer olumsuz konuları teşvik etmesine izin vermez. Ayrıca gabile chat genelliklenda reklama veya ekranı sürekli olarak tekrar eden metinlerle dolduran su baskınlarına izin vermez. Yine de çoğu zaman bu siteler denetlenmez ve kullanıcılar kişisel olarak göndermeyi seçtikleri şeyi yazabilirler.

Bu sitelerden yüzlerce olduğu için gabile chat sitesi sitelerde bulunmayan ek özellikler sunmadığı sürece bir tanesi için ödeme yapmak muhtemelen zamanınıza değmeyecektir. Denetlenmeyen bir gabile chat odasını ziyaret ediyorsanız yukarıdaki etkinliklerden herhangi birini kullandığınız siteyi işleten kişiye bildirin. Kişiler kimlikleri hakkında yalan söyleyebilir hesaplar ele geçirilebilir kullanıcılar oturumu kapatmayı unutabilir veya bir hesap birden fazla kişi tarafından paylaşılabilir. Çoğu kullanıcı bu tür etkinlikleri gerçekleştirdiği için gabile chat odasından yasaklanacaktır.

Başlangıçta bir gabile chat odasının eşzamanlı konferans gerektirdiği söylenirken tanımı anlık mesajlaşma grafiksel sosyal ortamlar ve eşzamansız konferans forumlar ve ilan panoları dahil olmak üzere her türlü gerçek zamanlı gabile chat içerecek şekilde genişledi. Bu tür bir aktivite size her tür bekarlığa anında erişim sağlar. Gelişmiş konferans çok sayıda insanla anında iletişim kurmanıza olanak sağladıkları için benzer.