"Enter"a basıp içeriğe geçin

Etiket: nurchat

nurchat

Bir nurchat odasına girdiğiniz ve nasıl çalıştığı hakkında hiçbir fikriniz olmadığı hiç başınıza geldi mi? Bu yazıda, nurchat ve nurchat odaları hakkında en sık sorulan sorulara bazı cevaplar vererek yardımcı olmayı umuyorum. nurchat odaları güvenli midir? Harika soru. nurchat odası olan çoğu site, nurchat odalarını güncel tutmak için elinden gelenin en iyisini yapar. Sitenin web yöneticisi yazılımını güncel tutarsa, evet, güvenli olmalıdır.

İnsanlar nerede yaşadığınızı bilebilir mi? Hayır. Kişisel bilgilerinizi açıklamazsanız, kimse bilmemelidir. Özel nurchat nedir? Başka bir nurchatçiyle yaptığınız özel bir görüşmedir. Lobideki genel nurchatten farklı olarak siz ve diğer kişi dışında hiç kimse bunu göremez, herkes bunları görebilir ve herkes yanıtlayabilir. Siz nurchat ederken biri sizi rahatsız ediyorsa ne yapmalı? Basit, tüm nurchat odası yazılımları, kullanıcıların sizinle nurchat etmesini engellemenizi veya görmezden gelmenizi sağlayan bir işleve izin verir. Engellendiğinde sizinle iletişim kurma girişimleri gerçekleşmeyecektir. Engellendiklerini bile bilmeyecekler.

Özgürler mi? Başka bir harika soru. Genellikle öyleler. Ancak tüm nurchat siteleri aynı değildir. Genellikle özgür olup olmadıklarını bilirsiniz. Sitelerin çoğu ücretsiz olacak. Bir sitenin gizlilik politikasını ve hizmet şartlarını nasıl bulabilirim? Genel olarak, gizlilik politikası ve hizmet koşulları ana sayfada altbilgide veya daha az olası ancak olası durumlarda başlıkta yer alacaktır. Değilse, sitede varsa bir site haritası olup olmadığını kontrol edin. Ardından site haritasında gizlilik politikasını ve hizmet şartlarını arayabilirsiniz. Hala bulamıyor musunuz? Bu durumda yapılacak en iyi şey, doğrudan web yöneticisiyle iletişim kurmak, onlara bir e-posta göndermek ve sormaktır.

Kural var mı? Evet, çoğu nurchatin kuralları vardır. Bazı kurallar minimum ve maksimum yaşı içerir. Neye izin verildiği ve neye izin verilmediğine ilişkin yönergeler. nurchat kurallarını okumak önemlidir. Çünkü herhangi bir yönergeyi ihlal ederseniz, siteden yasaklanabilirsiniz. Ben yasaklandım! Ne yapalım? Yasaklar genellikle kural çiğneyenlere verilir. nurchat odalarını izleyen yönetici personelde monitör kullanıcıları vardır. Bir kural ihlali görürlerse, bu kullanıcıyı IP adresi aracılığıyla yasaklayabilirler. Bu, kullanıcının nurchate tekrar girmesini engelleyecektir. Yönetici veya moderatör 24 saatlik bir süre arasında yasaklanmış IP listesini temizlediğinde yasaklama süresi sona erer. 24 saatten fazla bir süre yasaklandıysanız, sitenin web yöneticisi ile iletişime geçmeniz ve yasağınızın ne zaman sona ereceğini sormanız gerekecektir.

Umarım nurchat odaları ve nurchat hakkında aklınıza gelebilecek bazı soruları yanıtlamışımdır, böylece kendinizi bir nurchatte bulduğunuzda, insanların sorduğu soruların en yaygın yanıtları hakkında bilgi sahibi olursunuz. Bu bilgiye sahip olmak, çevrimiçi nurchat ederken neler olduğunu anlamanıza yardımcı olacaktır.