"Enter"a basıp içeriğe geçin

Etiket: ücretsiz canlı sohbet

canlı sohbet

Artık yüz yüze veya telefonun birincil iletişim biçimleri yok; şimdi çoğunlukla metin yoluyla yapılıyor. O halde, bu bireylerin internette araştırma yaparken veya alışveriş yaparken benzer bir iletişim biçimi kullanmak istemeleri doğaldır. Metin türü iletişim biçimi, işletmelerin artan tüketici nüfusuna ulaşmasının bir yoludur ve buna canlı sohbet denir .

Bir web sitesinde canlı sohbet etmek, ziyaretçilerin sitede daha fazla zaman geçirme ve hedefe ulaşma, yani satın alma olasılığını büyük ölçüde artırır. Öyleyse soru, canlı sohbeti hem uygun maliyetli hem de sonuç veren bir web sitesinde nasıl uygulayabilirsiniz? Cevap, sohbeti bu benzersiz müşteri hizmetleri deneyiminde uzman olan bir ortağa yaptırmaktır. Aşağıda canlı sohbeti dış kaynak olarak kullanmanın üç nedeni var.

Bir web sitesinde canlı sohbet yapmamaktan daha kötü ne olabilir? Canlı sohbete sahip, ancak bir ziyaretçinin yardıma ihtiyacı olduğunda cevap verecek kimse yok. Bu gerçekleştiğinde, çoğu tüketici siteyi terk edecek ve başka bir yere gidecektir. Canlı sohbeti bir ortağa dış kaynak kullanmak, hiçbir ziyaretçinin gözetimsiz kalmamasına yardımcı olacaktır. Canlı sohbet yanıtlama hizmetinde her zaman 7 gün 24 saat hizmet veren bir ekip bulunur ve aracılar aynı anda birden fazla sohbet yapabilir. Çoğu temsilcinin ayda yaklaşık 800 sohbet işleyebileceğini biliyor muydunuz?

Bir web sitesinde iyi bir sohbet platformu oluşturmak için gereken çok şey var. Düğmelerin, yerleşimlerin tasarımları ve proaktif davetlerin doğru şekilde nasıl kullanılacağı sadece birkaç faktördür. İster inanın ister inanmayın, her işletme türü için aynı değildir. Etkileşim kurmaya çalıştığınız kitleyi anlamanız ve sohbetin her bir bileşenini en fazla sayıda tüketiciye ulaşmak için uyarlamanız gerekir. Davetlerin yazı tipi, renkleri, zamanlaması ve akışı kritik önem taşır. Ve ekip eğitimi hakkında konuşmaya ve canlı sohbet temsilcilerinin ürün veya hizmette akıcı olmasını sağlamaya bile başlamadık.