"Enter"a basıp içeriğe geçin

gabile chat

Herhangi konuyla ilgili tartışmalar yapmak için gabile chat oluşturulur. ilişkileri başlatmak kurmak ve sürdürmek için kullanılan popüler gerçek zamanlı İnternet iletişim modlarıdır. chat internette kendi oluşturdukları takma adlara sahip kişilerin hemen hemen her şeyi tartıştığı son derece popüler ve özgür alanlardır: öğretmenler Kafka sevimli çocuklar politika aşk kök kanallar. Herhangi organize insan toplantısı gibi olabilirler; herkesin uyması beklenen görgü kuralları vardır. Gerçek en eski biçimi metin tabanlı çeşitliliktir. Birçok ayrı ekranda açılan özel mesajlar gönderme özelliğine sahip gerçek zamanlıdır.

İnsanların birbirleriyle iletişim kurmaları için metin tabanlı ortam olarak başladı ve o zamandan beri bilgisayar tabanlı dünyada sizi temsil eden üç boyutlu avatarların yanı sıra ses ve görüntüyü de içerecek şekilde genişledi. Genellikle tutulmasalar da kullanıcıların ederken uymaları için kurallar listesi vardır. Özellikle çocuknda kurallar genellikle kullanıcıların saldırgan dil kullanmasına veya nefret postası şiddet ve diğer olumsuz konuları teşvik etmesine izin vermez. Ayrıca gabile chat genelliklenda reklama veya ekranı sürekli olarak tekrar eden metinlerle dolduran su baskınlarına izin vermez. Yine de çoğu zaman bu siteler denetlenmez ve kullanıcılar kişisel olarak göndermeyi seçtikleri şeyi yazabilirler.

Bu sitelerden yüzlerce olduğu için bulunmayan ek özellikler sunmadığı sürece tanesi için ödeme yapmak muhtemelen zamanınıza değmeyecektir. Denetlenmeyen ziyaret ediyorsanız yukarıdaki etkinliklerden herhangi kullandığınız siteyi işleten kişiye bildirin. Kişiler kimlikleri hakkında yalan söyleyebilir hesaplar ele geçirilebilir kullanıcılar oturumu kapatmayı unutabilir veya hesap fazla kişi tarafından paylaşılabilir. Çoğu kullanıcı bu tür etkinlikleri gerçekleştirdiği için yasaklanacaktır.

Başlangıçta eşzamanlı konferans gerektirdiği söylenirken tanımı anlık mesajlaşma grafiksel sosyal ortamlar ve eşzamansız konferans forumlar ve ilan panoları dahil olmak üzere her türlü gerçek zamanlı gabile chat içerecek şekilde genişledi. Bu tür aktivite size her tür bekarlığa anında erişim sağlar. Gelişmiş konferans sayıda insanla anında iletişim kurmanıza olanak sağladıkları için benzer.