"Enter"a basıp içeriğe geçin

kolay sohbet

Çoğu kolay sohbet yazılımının kullanımına ve kurulumuna adapte olma konusunda yavaş davranmasına rağmen, alışveriş yapanların çoğu, kendilerine sunulan kolay sohbet uygulamasını kullanmaktan keyif alıyor. Danışmanlık grubu ve Bold Software tarafından yapılan bir ankete göre, bir kolay sohbet uygulaması sunan bir web sitesi bulan müşteriler bundan keyif alıyor gibi görünüyor. Anket, Şubat ayında binlerce müşteriyi içeriyordu ve alışveriş yapanların% 20’sinin kendilerine kolay sohbet uygulaması sunan web sitelerini kullanmayı tercih ettiğini ortaya çıkardı. Anket ayrıca, kolay sohbet yazılımının müşteriler tarafından bu kadar iyi benimsenmesinin birkaç nedenine ve bir tüccarın olumlu sonuçlardan bazılarını kendileri için almak için şimdi bir kolay sohbet uygulamasını indirmeyi düşünmesinin birkaç nedenine de işaret etti.

İnsan faktörü, kolay sohbet yazılımının ilerlemesine yardımcı olur. Müşteri hizmetleri söz konusu olduğunda kolay sohbet yazılımı, kolay sohbet kullanan kişilerin hızlı yanıt verme, bilgi ve arkadaşlık yöntemine hızla aşık olmaları nedeniyle en iyi uygulamalar kategorisinin en üstüne düşmektedir. Bir web sitesine bir kolay sohbet uygulaması eklemek, işi sanal haritadan alıp gerçek hayata taşımaya yardımcı olur, bu da müşterilerin alışveriş yapmaya çok daha yatkın olmasını ve özellikle proaktif bir kolay sohbete halihazırda katıldıysa, daha az göz atma eğiliminde olmasını sağlar. ajan. Bir perakende mağazasındaki gerçek bir satış görevlisinin sunabileceği aynı baskı prensibini takiben, insanlar yönlendirildikleri takdirde satın alma olasılıkları daha yüksektir.

kolay sohbet uygulamasının hızı, bir müşterinin acil cevaplar konusundaki endişesini ele almaya geldiğinde, kolay sohbet yazılımının sahip olduğu değerleri tartışmak zordur. kolay sohbet yazılımı ile ilgili ankete katılanların% 77’si istedikleri cevapları gecikmeden aldıkları için tercih ettiklerini belirtmişlerdir. Başka bir% 52, satın alma işlemlerinin daha kolay ve verimli olmasına izin verdiği için bir kolay sohbet uygulaması kullanmaktan keyif aldıklarını bildirdi. Günümüzde çoğu insan zamana aç olduğu için, kontrolü ellerinde tutabilecekleri ve talep ettikleri verimliliği tek noktadan bir çözümden alabilecekleri fikri çekici ve davetkar. Bir kolay sohbet uygulamasıyla başarılı bir deneyim yaşamış olan müşterilerin, bir dahaki sefere aynı web sitesine göndererek bir satın alma işlemi gerçekleştirmeleri gerektiğinde bunu hatırlama olasılıkları iki kat daha fazladır.

kolay sohbet yazılımı demografisi son derece arzu edilir. Tüccarın bakış açısına göre, kolay sohbet yazılımı yüklemenin en önemli nedenlerinden biri, bir satın alma işlemi yapmadan önce bir kolay sohbet uygulaması arayan ortalama bir alışverişçinin son derece cazip olmasıdır. Ortalama olarak kolay sohbet yazılımının savunucuları 30 ile 50 yaşları arasında ve oldukça büyük bir gelirle. Ayrıca, diğer herhangi bir alışveriş grubuna kıyasla üniversite diplomasına sahip olma ve para harcama olasılıkları çok daha yüksektir. Yani kolay sohbet uygulaması isteyenler, sitemizden son bir veya iki satın alma işlemi yapacak kişilerle aynı kişilerdir.

Proaktif kolay sohbet çalışır son olarak, anket tüm proaktif yaklaşımların etkili olmadığını ortaya koyarken, doğru bir şekilde uygulandığında tarayıcıların% 62’si davet üzerine kolay sohbet açık. Bu, bir e-ticaret işletmesi olarak, satışları teşvik etmek ve karı artırmak için potansiyel alıcılarınızın neredeyse üçte ikisine ulaşabileceğiniz anlamına gelir; yıllık karını artırmak isteyen bir işletme için oldukça etkileyici rakamlar.