"Enter"a basıp içeriğe geçin

sohbet siteleri

Bir arama sayfası sonucunun sağ tarafında sohbet siteleri yazan ücretli bir reklam vardı. Alan koduyla birlikte doğrudan bir telefon numarası listeledi. 800’lü bir rakam değildi ve katılımcıların 18 yaşından büyük olması gerekiyordu. Bekarlar, konuşabileceğiniz, flört edebileceğiniz ve her yaştan yeni arkadaşlarla tanışabileceğiniz sohbet yetişkin sohbetinde yerel bekarlarla buluşabileceğiniz bir sohbet olan seksi yerel bekarlarla tanışın. Her yaştan gençler, bekarlar ve yetişkinler için sohbet siteleri (Bu son bağlantıdaki resim genç bir kadının kafasından vurulmuştu. Bir yatakta karnı üzerinde yatarken bir çilek emmesiydi!) Söyleyebileceğim tek şey vay! Listelenen altı bağlantıdan biri yaşa uygun.

Hiç şüphe yok ki herhangi bir sohbet sitesi ifade, etkileşim ve hatta belki de yaratıcılığı teşvik eder. Dahası, ücretsiz genç sohbet odaları çok popüler bir iletişim seçeneğidir. Edebi yaratıcılığın ifadesi ile zorlama arasında bir denge var mı? İstenmeyen bazı materyalleri engellemeye yardımcı olacak bilgisayar ve İnternet erişim yazılımlarına bakmak isteyebilirsiniz.

İnternetin küresel olduğu düşünülürse, gençler dünyanın her yerinden sohbet eder. sohbet siteleri odalarına ek olarak, gençler dahil her türden insan için her tür sosyal grup vardır. Sohbet grupları, belirli insan gruplarına göre uyarlanır ve farklı yaşam tarzlarına hizmet sunar. Gençler için bazı sohbet web sitelerinde 13-19 yaşları hedeflenmiştir. Başkalarının 12 ila 19 yaşları kabul ettiğini gördüm. Çeşitli ücretsiz genç sohbet odaları 16 ila 19 yaş grubuna odaklanıyor. Bu genç sohbet sitelerinden birkaçı, 12 ila 17 yaşları arasındaki dünya çapında bir grup gençle övünüyor. 16 ila 19 yaş aralığı dışında, diğer aralıklar biraz şüpheli görünüyor.

Sohbet web siteleri, kullanıcı tarafından oluşturulan takma adların mevcudiyetini ve kullanıcı ilgi alanlarını detaylandıran profilleri içerir. Belirli kullanıcıları görmezden gelme seçenekleri, ortak ifadeler için düğmeler vardır; ve “öpüşmek”, “sarılmak”, “tokatlamak” ve “dürtmek” gibi ifadelere izin veren “Kullanıcı Etkileşimleri” olarak adlandırılanlar. Mesaj panoları, burçlar, ücretsiz oyun salonları, şakalar ve arama yapılabilen kullanıcı profilleri var. Genellikle bir yardım merkezi, arkadaşlarını sohbet sitesine davet etme fırsatlarını içeren genç eğimli bağlantıların bir listesi vardır. Hepsi olmasa da bazıları sohbet edenlerin özel mesajlar (özel mesajlar?) göndermesine veya sohbet siteleri içerisinde çevrimiçi oyun oynamasına izin verir.