"Enter"a basıp içeriğe geçin

sohbet

Sohbet etmek çok az sayıda insanın iyi olduğu bir beceridir iyi sohbet size karşı taraftaki kişinin bildiği pek şeyi açığa çıkarabilir. Aslında yapmanız gereken tek şey ettiğiniz kişinin kalbini kazanmak. Karşı cinsten etmek aslında iyi fikir. Erkek iseniz kızın aklını okumak sizi hevesli yapar ve bunun tersi de geçerlidir. Ama gerçekten kalbini nasıl kazanırsınız? Birisiyle ederken uygulamakta iyiyseniz teknik basittir.

Etkileyici sohbet katılmak için bikaç temel kural vardır bu küçük makalede elimden gelen her şeyi ele almaya çalışacağım. Öncelikle ettiğiniz kişinin takma adını sorun. Takma ad genellikle kısadır ve sahibi tarafından beğenilir. Diyelim ki ruh hali değişen güzel kız var. Yaşam tarzına uygun olduğu için chat profilinde romeo gibi takma ad olmasını tercih ediyor. Birbirinizle sohbet ederken takma isimler kullanın. ederken her zaman ayrı kimliğiniz veya gerçek adınızı kitlelere açıklamayan kimliğiniz olsun. ticaret yapıyorsanız, gerçek adınızı asla odada açıklamayın.

Sıradaki şey gündelik sohbet ettiğiniz kişi mobil sohbet hakkında genel soru sormaya başlayın arkadaşınıza cevaplamak isteyeceği çeşitli şeyler sorun. Oturumunu ilginç tutun. Arkadaşınızla oh demek tasarımcısınız gibi sözlerle sürekli olarak iyi itibar kazanmaya devam edin. İnsanlar ettikleri kişiden bu kadar minnettar yorumlar aldıklarında arkadaşlık sitesi mutlu olurlar. Ettiğiniz kişinin kişisel hayatına karışmayın. Kötü davranış olarak kabul edilir olmalıdır.

Sizinle sohbet eden kişiyi etkilemek için güzel kelimeler ve ifadeler kullanın. Deneyim haline getiren sayıda güzel surat var. Arkadaşınız belirli konudan rahatsız oluyorsa, onu bırakın. sohbet odaları oturumunda sizinle etkileşime girmeye zorlamayın. Unutmayın bazen yeni arkadaşlıklar kurmak için yapılır.